Latest Posts

Yerelleştirme

Yerelleştirme Hizmeti - Lügat translation center

Lügat Translation Center’den yerelleştirme hizmetini seçerek işinizi yeni pazarlara taşıyın ve yerel güveni kazanın. Web sitesi, oyun ve uygulamalarınızı hedef dil ve kültüre uygun hale getiriyoruz.

Web Site Yerelleştirme Hizmeti

Web Site Yerelleştirme

Yerelleştirme işleminde hedef dilin, toplumsal ve kültürel kodlarını kullanarak uygulamaya geçiyoruz. Web site yerelleştirmesinde, içeriğin kültürel kodlara ve hedef dilin özelliklerine uygun olarak yeniden üretilmesi gerektiği bilinci ile hareket ediyoruz. Küreselleşme yolunda ilk adımınızı atmak istyorsanız, web site yerelleştirmesiyle başlayabilirsiniz.
Uygulama Yerelleştirme Hizmeti

Uygulama Yerelleştirme

Mobil uygulamanızı hazırladınız ama globalleşme yolunda ilerlemek için yerelleştirme desteğine mi ihtiyacınız var? Lügat Translation Center farkı ile çeviri ve gerekli yazılım altyapısını deneyimlemeniz için aradığınız desteğe sahibiz.
Oyun Yerelleştirme Hizmeti

Oyun Yerelleştirme

Oyun yerelleştirme hizmeti sayesinde birçok oyun başka dillere aktarılıyor ve daha fazla kişiye ulaşıyor. Globalleşmenizi sağlayan oyun yerelleştirme hizmetlerinden faydalanmak için Lügat farkını deneyimleyin.

Profesyonel çeviri hizmetinizi alın