Latest Posts

Yazılı Çeviri

yazılı Çeviri hizmeti - Lügat translation center
Feature Box Image
Akademik Metin Çevirisi
Akademik çalışmanızın en iyi şekilde ve içerikte sunulması için gerekli çeviri adımını attıktan sonra; terminolojik, editöryal ve biçimsel düzenleme hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz.
Feature Box Image
STK Metin Çevirisi
Toplum çalışmalarının önemi ve yayılmasına katkıda bulunmanın gerekliliğine inanıyoruz. Lügat Translation Center olarak; üçüncü sektör literatürüne hâkim altyapımız sayesinde dernek, kuruluş ve vakıflarınız için birçok alanda hizmet planlaması yapıyoruz.
Feature Box Image
Basın Metni Çevirisi
Basın metinleri, gazete ve dergi gibi yazılı biçimdeki kitlesel yayınları ifade eder. Lügat Translation Center olarak medya ve habercilik yayını yapan kurumların farklı dillerde de yayın yapmalarını kolaylaştırıyoruz.
Feature Box Image
Hukuki Metin Çevirisi
Karmaşık görünen, uzun cümleler içeren ve alan terminolojisine hakimiyet gerektiren hukuki belgelerinizin çevirisini yapıyoruz. Dosyalarınızın ciddiyetini ve resmi evrak oluşlarını göz önünde bulundurarak süreci en iyi şekilde yönetiyoruz.
Feature Box Image
Edebi Metin Çevirisi
Şiir, deneme, roman ve tiyatro gibi birbirinden kıymetli eserlerinizi okuyucu odaklı bir şekilde çeviriyoruz. Sizin için değerli olan edebi metinleri titizlikle çevirerek sunuyoruz.
Feature Box Image
Ticari Metin Çevirisi
Sözleşmeler, muhasebe metinleri, finansal metinler ve tablolar, gayrimenkul-araç satış belgesi çevirileri ticari metin çevirisi kapsamında yer almaktadır. Terminolojiye hakimiyetin önemini biliyor ve ticari metinlerinizi en iyi şekilde çeviriyoruz.
Feature Box Image
Finans ve Bankacılık Metin Çevirisi
Birçok kurum ve kuruluşun bankacılık ve finans alanında ihtiyaç duyduğu çeviri faaliyetlerini, alanında uzman ekibimizle sürdürüyoruz.
Feature Box Image
Teknik Metin Çevirisi
Teknik metin çevirisi özel dil kullanımı, terminoloji ve uzmanlık bilgisi gerektiren alanlarda ihtiyaç duyulan işlemler arasındadır. Ürünlerinizin küresel pazarda yer edinmesine katkıda bulunuyoruz.
Feature Box Image
Tıbbi Metin Çevirisi
Tıbbi literatüre de aşina olan uzman çevirmenlerimizle tıbbi metin çevirileriniz emin ellerde. Uzmanlaşmış çevirmenlerimiz ve editörlerimizle, tıbbi metinlerinizi kusursuz bir çeviri sürecinden geçiriyoruz.

Profesyonel çeviri hizmetinizi alın