Latest Posts

Yazılı Çeviri

yazılı Çeviri hizmeti - Lügat translation center

Yazılı çeviri ihtiyacınızı hızlı ve profesyonel bir şekilde karşılamak mı istiyorsunuz? Lügat Translation Center olarak CAT tools ve QA araçları ile yazılı çeviri süreçlerinizi kusursuz ve hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

 
Akademik Yazılı Çeviri hizmeti

Akademik Yazılı Çeviri

Bilimsel araştırmanızı, makalenizi veya tezinizi uluslararası literatüre mi kazandırmak istiyorsunuz? Lügat Translation Center olarak uluslararası alandaki başarınızın ilk adımını atmaya hazırız. Akademik çalışmanızın en iyi şekilde ve içerikte sunulması için gerekli çeviri adımını attıktan sonra; terminolojik, editöryal ve biçimsel düzenleme hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz. Yazılı çeviri işlemlerinin sonunda gerekli kalite kontorllerini QA araçları ile destekliyoruz.
Sivil Toplum Kuruluşları Metin Çevirisi Hizmeti

Sivil Toplum Kuruluşları Metin Çevirisi

Toplum çalışmalarının önemi ve yayılmasına katkıda bulunmanın gerekliliğine inanıyoruz. Lügat Translation Center olarak; üçüncü sektör literatürüne hâkim altyapımız sayesinde dernek, kuruluş ve vakıflarınız için birçok alanda hizmet planlaması yapıyoruz.
Basın Metni Yazılı Çeviri hizmeti

Basın Metni Çevirisi

Basın metinleri, gazete ve dergi gibi yazılı biçimdeki kitlesel yayınları ifade eder. Lügat Translation Center olarak medya ve habercilik yayını yapan kurumların farklı dillerde de yayın yapmalarını kolaylaştırıyoruz.
Hukuki Metin Çevirisi Hizmeti

Hukuki Metin Çevirisi

Hukuki metinleriniz için güvenilir bir yazılı çeviri hizmeti bulmak kolay olmayabilir. Translation Center hukuki metin çevirisini sizin yerinize kolaylaştırarak, güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Karmaşık görünen, uzun cümleler içeren ve alan terminolojisine hakimiyet gerektiren hukuki belgelerinizin çevirisini yapıyoruz. Dosyalarınızın ciddiyetini ve resmi evrak oluşlarını göz önünde bulundurarak süreci en iyi şekilde yönetiyoruz.
Edebi Metin Yazılı Çeviri hizmeti

Edebi Metin Çevirisi

Şiir, deneme, roman ve tiyatro gibi birbirinden kıymetli eserlerinizi okuyucu odaklı bir şekilde çeviriyoruz. Sizin için değerli olan edebi metinleri titizlikle çevirerek sunuyoruz.
Ticari Metin Yazılı Çeviri Hizmeti

Ticari Metin Çevirisi

Sözleşmeler, muhasebe metinleri, finansal metinler ve tablolar, gayrimenkul-araç satış belgesi çevirileri ticari metin çevirisi kapsamında yer almaktadır. Terminolojiye hakimiyetin önemini biliyor ve ticari metinlerinizi en iyi şekilde çeviriyoruz.
Finans ve Bankacılık Metin Yazılı Çeviri hizmeti

Finans ve Bankacılık Metin Çevirisi

Çeşitli mali riskler ve fırsatlar içeren finans sektörünün global ölçekli olması çeviri ihtiyacını beraberinde getirir. Birçok kurum ve kuruluşun bankacılık ve finans alanında ihtiyaç duyduğu çeviri faaliyetlerini, alanında uzman ekibimizle sürdürüyoruz. Banka, muhasebe, ihale ve varlık yönetimi gibi başlıca işlemlerinizin çevirisi bu bağlamda sağlanmaktadır.
Teknik Metin Çevirisi Hizmeti

Teknik Metin Çevirisi

Teknik metin çevirisi özel dil kullanımı, terminoloji ve uzmanlık bilgisi gerektiren alanlarda ihtiyaç duyulan işlemler arasındadır. Kullanım kılavuzları bu tür çevirilerin başlıca örnekleri arasındadır. Lügat Translation Center olarak sağladığımız çeviri hizmetiyle ürünlerinizin küresel pazarda yer edinmesine katkıda bulunuyoruz.
Tıbbi Metin Çevirisi Hizmeti

Tıbbi Metin Çevirisi

Tıbbi metin çevirilerinde çevirmenin, her iki dili çok iyi bilmesinin yeterli olmadığı durumlarla karşılaştığınızı biliyoruz. Tıbbi literatüre de aşina olan uzman çevirmenlerimizle tıbbi metin çevirileriniz emin ellerde. Uzmanlaşmış çevirmenlerimiz ve editörlerimizle, tıbbi metinlerinizi kusursuz bir çeviri sürecinden geçiriyoruz.

Profesyonel çeviri hizmetinizi alın