Latest Posts

İçerik ve Yaratıcı Hizmetler

İçerik ve Yaratıcı Hizmetler Lügat Translation center

Yaratıcı metin çevirisi ve üretiminin yanı sıra, sosyal medya yönetiminizi de gerçekleştirerek birçok işlemi tek çatı altında toplamanızı sağlıyoruz.

Yaratıcı Metin Çevirisi İçerik ve Yaratıcı Hizmetler Lügat Translation center

Yaratıcı Metin Çevirisi

Yaratıcı metin çeviri işlemlerinde hedef kitlenin kültürel kimliğini iyi bilmek oldukça önemli. Lügat Translation Center, belgelerinizi ve metinlerinizi, hedef kitleye en iyi şekilde sunmanız için gereken desteği sağlar.
Çok Dilli İçerik Üretimi

Çok Dilli İçerik Üretimi

Farklı dillerde yayın yapan firma ve kurumlara, hedef kitlelerine daha sağlıklı bir şekilde ulaşabilmeleri ve etkileşimli paylaşımlar yapabilmeleri için; birçok dilde hedef kitlenin kültürüne ve sektörün terminolojisine uygun şekilde özgün ve etkileşimli içerikler üretiyoruz. Sektörel olarak uzmanlaşmış editörlerimizle çok dilli içerik üretimini çok daha profesyonel bir noktaya taşıyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi - İçerik ve Yaratıcı Hizmetler

Sosyal Medya Yönetimi

Lügat Translation Center olarak farklı dillerde yayın yapan firma ve kurumlara her dil için ayrı bir sosyal medya hesabı açmasını öneriyoruz. Farklı dillerde sosyal medya yönetim hizmeti için, ana dili olan sosyal medya uzmanlarıyla hizmet veriyoruz.
Seslendirme

Seslendirme

Seslendirme hizmeti, dosyalarınızın veya videolarınızın seslendirilme işlemini kapsamaktadır. Sesleri, kendi dilinizdeki okuyuculardan dinlemek için Lügat Translation Center ekibi ile tanışabilirsiniz.

Yeniden Yazım

Bazı metinleri yeniden yazmak, bir başka deyişle ifade etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Lügat Translation Center, alanında uzman kadrosu ve editör ekibi ile metninizi yeniden yazmak için gereken desteği sağlar.

Profesyonel çeviri hizmetinizi alın