Latest Posts

Sözlü Çeviri

Sözlü Çeviri Hizmeti Lügat translation center - Interpretation

Sözlü çeviri süreçlerinizi alanında uzman dil bilimci ve editör kadromuzla kollektif olarak sürdürürüz.

 
Simültane Çeviri

Simültane Çeviri

Simultane çeviri işleminde, konuşmacının konuştukları tercüman tarafından eş zamanlı olarak çevrilmektedir. Lügat Translation Center olarak simultane çeviri hizmetlerini alanında uzman tercüman kadorumuzla gerçekleştiriyoruz.

Ardıl Çevirisi

Sözlü çeviri türleri arasında yer alan ardıl çeviri, çevirmenin kaynak dilin konuşmacısını dinleyerek not aldığı ve söylenilenleri erek dile aktardığı çeviri hizmetidir. Ardıl çeviri sürecini, etik kurallar ve çeviri standartları çerçevesinde alanında uzman dil bilimcilerimizle en iyi şekilde sürdürüyoruz.
Toplum Çevirmenliği

Toplum Çevirmenliği

Toplum çevirmenliği bir toplum içinde konuşulan dil sebebiyle sosyal hizmetlere ulaşmakta zorluk çeken insanlara yardım etmek amacıyla başvurulan sözlü çeviri yöntemidir. Mülteci ve sığınmacılara yönelik çeviri süreçlerinde önemli bir rol üstlenen toplum çevirmenliğinde, uzman çevirmenlerimizle sizlere ve çalışmalarınıza destek sağlıyoruz. Uzun soluklu STK tecrübelerimizi ve çevirmen profilimizi sizler için sunuyoruz.
Diyalog Çevirmenliği

Diyalog Çevirmenliği

Talep ettiğiniz tüm diyalog çevirilerini yüksek teknolojik araçlarla destekleyerek, Lügat farkını deneyimlemenizi sağlıyoruz.

Tapu Dairelerinde Çeviri Hizmeti

Tapu dairelerinde gerçekleşen tüm gayrimenkul işlemlerinizde, yeminli ve adli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz. Sektörel tecrübemizin yanı sıra hızlı ve güvenilir bir süreç yönetimi sunuyoruz.
Resmi Dairelerde Çeviri Hizmeti

Resmi Dairelerde Çeviri Hizmeti

Kamu kurumlarında yeminli, adli ve bilirkişi tercümanlar ile gerçekleştirilen tüm sözlü çeviri hizmetlerinizde yanınızdayız. Sektördeki tecrübemizi alanında uzman tercüman kadromuzla birleştiriyoruz.

Profesyonel çeviri hizmetinizi alın