Latest Posts

Basın Metni Çevirisi Hizmeti

Basın bülteni çeviri hizmeti

Basın metni çevirisi hizmeti, kurum veya kişiler hakkında haber değeri taşıyan bir gelişmenin duyurulması için gerekli iletişimin sağlanması adına yapılan çeviridir. Bu hizmet kapsamında çoğunlukla, yazılı olan basın bültenleri, haber metinleri, makale ve rapor çevirisine ihtiyaç duyulur.

Basın bültenleri genel itibari ile bilgilendirici metinler olarak ifade edilebilir. Bu sebeple abartıdan uzak, sade ve anlaşılır bir dil kullanımına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda kurumun tanıtımı yapılacağı için çarpıcı ve okuyucunun ilgisini üzerinde toplayan bir kurguya ihtiyaç duyulur. Bunu yaparken içeriğin bir reklam metnine dönüşmediğinden emin olmak son derece önemli.

Basın Metni Çevirisinde Lügat Center’ın Rolü  

Basın metni çevirisi hizmeti sayesinde kendi ülkenizde ilgi çekmeyi başarmış bir basın bültenini uluslararası pazarda tanıtabilirsiniz. Yaptığınız işin sektörüne bağlı olarak daha geniş kitlelere ve farklı dillere hitap etmeniz gerekebilir. Lügat Center’dan alacağınız basın bülteni çeviri hizmeti ile Uluslarasın alanda görünürlük yakalayabilir ve dikkat çekebilirsiniz

Basın Çevirisinde Lügat Translation Center Farkı

Lügat Translation Center olarak, medya ve habercilik yayını yapan kurumların farklı dillerde yayın yapmasını kolaylaştıran çözümler sunuyoruz. Basın çevirisi hizmetini gerçekleştirirken teknolojik araçlardan destek alan Lügat ekibi sayesinde profesyonel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Alanında uzman dil bilimci, tercüman ve çevirmenlerin yer aldığı Lügat Translation Center’da yaratıcı çözümleri deneyimleyebilirsiniz.

Çeviri sürecini kusursuz ve hızlı bir şekilde tamamlamak mı istiyorsunuz? Lügat Translation Center çeviri işlemlerini teknolojik altyapılarla destekleyerek hızlı ve sistemli bir çeviri hizmeti almanızı sağlar. CAT tools ve QA araçları bu süreçte uzman kadromuzun işini kolaylaştıran en önemli yardımcılar arasında yer alır. Daha fazla basın çevirisine; kaliteli, hızlı ve profesyonel bir şekilde ulaşmanız için buradayız.

    Yanıt bırakın

    E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi**